czas wolny

Organizacja Zielonej Szkoły

Powiązane słowa kluczowe: czas wolny, hobby, imprezy, rozrywka, wypoczynek

(...) W dzisiejszych czasach, nauczyciele skarżą się na zachowanie młodzieży. Zwraca się uwagę na coraz częstsze sięganie po używki, jak alkohol czy wyroby tytoniowe, a przede wszystkim używanie wulgaryzmów. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ coraz mniej czasu poświęca się samym młodym ludziom, pozostawiając ich zupełnie na pastwę gier komputerowych i wolnego czasu, z którym nie wiadomo, co zrobić. W ten sposób, wielu młodych (...)

Opublikowany przez Ryszard Fibak | 2017/08/30

Opublikowany przez Ryszard Fibak | 2017/08/30

Posiadanie zegarka, to brzmi dumnie

Powiązane słowa kluczowe: czas wolny, hobby, moda, rozrywka, styl, zegarek

(...) Zegarek został stworzony z myślą o tym, aby zwyczajnie wskazywać nam, która jest godzina. Prawdopodobnie nikt, nigdy nie przypuszczał, że stanie się on pewnego rodzaju oznaką prestiżu. Oczywiście, jeśli chodzi o pułap cenowy to waha się on naprawdę znacznie, od (...)

Opublikowany przez Bogdan Wyżkowski | 2017/05/15

Opublikowany przez Bogdan Wyżkowski | 2017/05/15

Jak zorganizować firmowy bankiet albo festyn?

Powiązane słowa kluczowe: czas wolny, hobby, imprezy, rozrywka

(...) W wielu firmach tradycją są organizowane co pewien czas imprezy integracyjne. Jest to spore przedsięwzięcie, szczególnie w dużych korporacjach, gdzie jest spora liczba pracowników. Warto wówczas zadbać o dobrą organizację. O czym pamiętać robiąc imprezy integracyjne dla firm? Trzeba przede wszystkim ustalić miejsce i formę takiego wydarzenia. Latem dobrym pomysłem może być zorganizowanie spotkania w plenerze w formie wycieczki czy pikniku. W przypadku (...)

Opublikowany przez Bogdan Wyżkowski | 2017/03/20

Opublikowany przez Bogdan Wyżkowski | 2017/03/20

Sklep plastyczny we Wrocławiu? Zobacz E-plastyczny

Powiązane słowa kluczowe: czas wolny, dziecko, hobby, plastyka, rozrywka, sklep

(...) Zajęcia artystyczne bardzo rozwijają wyobraźnię i uwrażliwiają dzieci. Dlatego ważne jest, aby już od najmłodszych lat zachęcać maluchy do śpiewu czy rysowania. Żeby osiągnąć zamierzony skutek i sprawić, by dzieci pokochały rysowanie, należy zaopatrzyć je w odpowiednie (...)

Opublikowany przez Ryszard Fibak | 2016/12/04

Opublikowany przez Ryszard Fibak | 2016/12/04

Jak poznać tajniki pilates?

Powiązane słowa kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka, sport

(...) Któż nie chciałby mieć zgrabnej sylwetki? Idea pięknego, smukłego, wysportowanego ciała rozpala serca i umysły współczesnych kobiet i mężczyzn. Dziś żyjemy bowiem w świecie, w którym ciało jest naszą wizytówką. W rzeczywistości, w której panuje kult piękna, młodości, dobrego i "zdrowego" wyglądu, dbanie o ciało stało się wręcz koniecznością, ale także sposobem na życie. Dlatego rynek usług związany z tą dziedziną rozwija się w bardzo (...)

Opublikowany przez Ireneusz Ryba | 2016/08/06

Opublikowany przez Ireneusz Ryba | 2016/08/06

Idealny męski zegarek wprost z techtime

Powiązane słowa kluczowe: czas wolny, gadżety, hobby, rozrywka, zegarki

(...) W dzisiejszych czasach, kiedy mamy szeroki wybór sklepów zarówno internetowych, jak i stacjonarnych, znalezienie idealnego zegarka nie powinno być problemem. Niestety, żeby znaleźć zegarki do 200 zł  trzeba poświęcić wiele cennego czasu. Porządne, dobrze wykonane zegarki często powalają swoimi cenami. Musimy (...)

Opublikowany przez Nina Terentiew | 2016/05/29

Opublikowany przez Nina Terentiew | 2016/05/29

Dlaczego warto zatrudnić firmę do imprez firmowych

Powiązane słowa kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) Wiadomo, że w pracy najważniejsza jest integracja i dobre kontakty pomiędzy pracownikiem i szefostwem. Najlepsze kontakty nawiązują się podczas imprez pracowniczych. Wtedy pracownicy mogą swobodnie porozmawiać nie tylko między sobą, ale również z kadrą zarządzającą o czymś innym, niż praca. Takie imprezy nie tylko poprawiają kontakty pracowników, ale również stawiają w dobrym świetle kadrę zarządzającą firmą.Organizowanie takich imprez pokazuje, że kadra zarządzająca troszczy się o swoich pracowników. Wiadomo jednak, że zorganizowanie imprezy firmowej na własną rękę, tym bardziej dla dużej (...)

Opublikowany przez Nina Terentiew | 2016/05/14

Opublikowany przez Nina Terentiew | 2016/05/14

Piękny, klimatyczny ogród

Powiązane słowa kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) Ogród to idealne miejsce relaksu, w którym możemy cieszyć się kontaktem z przyrodą oraz piękną pogodą. To idealne miejsce, w którym można zapomnieć o stresie czy zmęczeniu. To wreszcie niesamowita ozdoba naszej posesji i budynków. Warto więc zadbać o to, by był pięknym i funkcjonalnym miejscem, w którym czujemy się dobrze. Niestety, nie jest to proste. Zwłaszcza w sytuacji, gdy nasze doświadczenie dotyczące ogrodnictwa jest znikome. Czy musimy w takim razie rezygnować z marzeń o pięknym, bajkowym ogrodzie?Okazuje się, że (...)

Opublikowany przez Ryszard Fibak | 2016/01/12

Opublikowany przez Ryszard Fibak | 2016/01/12

Mikołaj przychodzi (nie) tylko do dzieci

Powiązane słowa kluczowe: czas wolny, dzieci, hobby, mikołajki, rozrywka, urodziny, zabawa

(...) Każdy z nas pamięta jak bardzo były popularne huczne imprezy imprezy urodzinowe oraz mikołajkowe. Jako dziecko każdy z nas cieszył się kiedy dostał od brodatego pana wymarzoną rzecz. Oczywiście, marzenia dzieci lat 80tych odbiegały od marzeń dzieci (...)

Opublikowany przez Ryszard Fibak | 2015/11/11

Opublikowany przez Ryszard Fibak | 2015/11/11

Pokój dla malucha

Powiązane słowa kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) Pokój naszego malucha musi być bajkowy, ładnie urządzony i przede wszystkim bezpieczny. Każde dziecko - te małe i już większe marzy o wspaniałym pokoju, w którym będzie mogło się fajnie bawić, odpoczywać, uczyć się.Na prawdę warto włożyć trochę wysiłku w urządzenie i aranżację pokoju dziecięcego.Wcale nie potrzeba dużych nakładów finansowych, można wiele rzeczy zrobić małym kosztem, ważne by wszystko stanowiło harmonię. Przesyt w pokoju dziecięcym nie jest wcale taki dobry, wprowadza niepotrzebny zamęt i chaos. Warto zainwestować w pudła, albo kartony czy skrzynię na (...)

Opublikowany przez Nina Terentiew | 2015/08/17

Opublikowany przez Nina Terentiew | 2015/08/17

Stolarka drewniana w domu

Powiązane słowa kluczowe: czas wolny, dom, hobby, rozrywka

(...) Drzwi wewnętrzne bardzo często wybierane są tylko pod kątem estetycznym, co jest niestety błędem, ponieważ wtedy na dalszy plan schodzi ich funkcjonalność, która również ma duże znaczenie. Przed kupnem drzwi do naszego mieszkania warto posłuchać rad ekspertów, którzy doradzą nam, jaki wariant będzie dla nas najlepszym wyborem. Przed dokonaniem zakupu konieczne jest wykonanie szczegółowych wymiarów, które pozwolą na wybór (...)

Opublikowany przez Nina Terentiew | 2015/04/03

Opublikowany przez Nina Terentiew | 2015/04/03

Zakupy ze sklepu plastycznego

Powiązane słowa kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) Osoby utalentowane artystycznie często poszukują profesjonalnego sklepu plastycznego, niezależnie od tego czy tworzenie jest ich pasją, czy formą zarobku. Najczęściej świetnie zaopatrzone są przede wszystkim sklepy internetowe, do tego w wielu z nich istnieje możliwość zamówienia czegoś, czego nie ma "na stanie".Każdy dobry sklep plastyczny ma w swoim asortymencie zarówno artykuły dla plastyków, jak i artykuły dla rzeźbiarzy. Coraz więcej (...)

Opublikowany przez Ryszard Fibak | 2014/11/29

Opublikowany przez Ryszard Fibak | 2014/11/29

Jak nauczyć się grać na gitarze?

Powiązane słowa kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) Wielu z nas uważa, że umiejętność gry na jakimś instrumencie przydałaby im się w życiu lub po prostu chciałoby takową posiąść przez ambicję i chęć samorealizacji. Jednym z częściej wybieranych instrumentów jest gitara. Wynika to z kilku czynników. Instrument ten jest bardzo popularny, stosunkowo nie drogi i łatwo dostępny.Jeżeli myślimy o zakupie gitary, powinniśmy też pomyśleć, jaką drogę wybierzemy, aby posiąść umiejętność jej używania.Możemy zapisać się na lekcje u prywatnego nauczyciela. Niestety jest to dość kosztowne i wymaga dobrej organizacji czasu. Podobnie jest ze szkołami muzycznymi. Tam dochodzi jeszcze (...)

Opublikowany przez Kamil Jackowski | 2014/11/28

Opublikowany przez Kamil Jackowski | 2014/11/28

Warto pojechać do Gruzji

Powiązane słowa kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) Są jeszcze na świecie miejsca, które pomimo swoich niesamowitych walorów turystycznych, nie zostały jeszcze podbite przez armię zwiedzających (chociaż sytuacja zmienia się błyskawicznie). Niektóre z nich znajdują się całkiem niedaleko.Jednym z takich, nie do końca odkrytych, miejsc jest położona nad Morzem Czarnym, Gruzja.Do tego niewielkiego kraju najlepiej wybrać się wiosną lub jesienią, no chyba, że ktoś lubi smażyć się w słońcu wraz z rzeszami innych turystów. "Sezon turystyczny przypada w Gruzji, podobnie jak u nas, na miesiące letnie i chociaż nie doświadczymy tam tłoku podobnego do tego nad Bałtykiem, to jednak miejsca w kurortach zaczyna powoli brakować" mówi Paweł (...)

Opublikowany przez Bogdan Wyżkowski | 2014/09/15

Opublikowany przez Bogdan Wyżkowski | 2014/09/15

Sposoby na przechowywanie zdjęć

Powiązane słowa kluczowe: czas wolny, fotografia, hobby, rozrywka

(...) Każdy z nas przeżył w życiu takie chwile, które chciałby jak najdłużej zatrzymać w pamięci. Na szczęście żyjemy w czasach, w których "zatrzymywanie" i "łapanie" krótkich momentów jest możliwe - wszystko to za sprawą fotografii. Co jednak zrobić ze zdjęciami, które wywołamy?Dobrym pomysłem na przechowywanie ich są tradycyjne albumy na zdjęcia . Możemy kupić albumy, które pomieszczą różną ilość zdjęć a zdjęcia możemy wywoływać w różnych (...)

Opublikowany przez Ireneusz Ryba | 2014/05/19

Opublikowany przez Ireneusz Ryba | 2014/05/19

Fotograf na ślub

Powiązane słowa kluczowe: czas wolny, eventy, fotografia, hobby, rozrywka, ślub, wesela, zabawy

(...) Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas. Dlatego też staramy się zaplanować go w najdrobniejszych szczegółach i zrobić wszystko, aby stał się wyjątkowym wspomnieniem, idealnym pod niemalże każdym względem. Pomagają nam w tym (...)

Opublikowany przez Ireneusz Ryba | 2013/12/27

Opublikowany przez Ireneusz Ryba | 2013/12/27

Żłobek i Przedszkole Pod Bocianem w Błoniach

Powiązane słowa kluczowe: czas wolny, hobby, przedszkola, rozrywka, żłobki

(...) Nasz żłobek to alternatywa dla takich placówek jak tradycyjne żłobki Warszawa czy przedszkole. Dowiedziemy wam, że pozostawienie szkraba w naszym żłobku to nic strasznego, a maluch poczuje się w nim natychmiast bardzo dobrze. Doskonale wiemy, że rozłąka malucha z rodzicami jest wydarzeniem doniosłym i często dramatycznym. (...)

Opublikowany przez Ireneusz Ryba | 2012/12/15

Opublikowany przez Ireneusz Ryba | 2012/12/15

Mistrzowie rysunku

Powiązane słowa kluczowe: czas wolny, hobby, plastyka, rozrywka, rysunek

(...) Rysunek — jest to kompozycja linii zrobiona na płaskiej powierzchni, polegające na nanoszeniu na powierzchnię walorów wzrokowych przy użyciu dedykowanych narzędzi rysunkowych. Za narzędzie do tworzenia rysunków może być ogół tego co pozostawia znak na płaszczyźnie i jest twarde. Do najbardziej (...)

Opublikowany przez Ryszard Fibak | 2012/11/23

Opublikowany przez Ryszard Fibak | 2012/11/23

Markowa odzież z galerii

Powiązane słowa kluczowe: czas wolny, hobby, odzież, rozrywka

(...) Obecnie sprzedaż około 70-80% markowej odzieży oraz obuwia w Warszawie a także całej Polsce prowadzona jest poprzez galerie handlowe zlokalizowane przy sklepach wielkopowierzchniowych lub w centrach dużych aglomeracji miejskich. Galeria handlowa to wiele metrów kwadratowych powierzchni handlowej oraz wystawienniczej. Na podstawie danych statystycznych z Głównego Urzędu Statystycznego w Polsce każdego miesiąca otwierane jest osiem nowych galerii handlowych, każdego miesiąca w samej Warszawie aż dwie. To świetna informacja dla firm zajmujących się projektowaniem wnętrz sklepów jak również dla tych, które handlują meblami sklepowymi. Mam tu na myśli oczywiście nie firmy sprzedające meble sklepowe dla branży spożywczej, bo ta zmaga się z wyniszczającą konkurencją i jest w odwrocie, ale oczywiście dla branży odzieżowej. Współczesne wnętrza sklepów odzieżowych a także obuwniczych to ikony współczesnego (...)

Opublikowany przez Ireneusz Ryba | 2012/10/20

Opublikowany przez Ireneusz Ryba | 2012/10/20

Sklep dla aktywnych

Powiązane słowa kluczowe: czas wolny, hobby, odzież, rozrywka

(...) Także wędkarze i myśliwi mogą wybierać w bogatej gamie odzieży w maskujących barwach a entuzjaści profesjonalnej odzieży zaopatrzą się w odpowiednie dla swoich potrzeb bojówki. Polskie prawo pozwala na posiadanie broni, której siła naboju nie przekracza 17Juli. Najczęściej w dużych miejscowościach otwierają się sklepy z militariami, a w (...)

Opublikowany przez Ireneusz Ryba | 2012/10/19

Opublikowany przez Ireneusz Ryba | 2012/10/19

Co na ściany?

Powiązane słowa kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) Współcześnie działająca firma z branży drukarskiej posiada również przygotowane coś dla dorosłych zbieraczy. Są to naklejki na lodówkę dla pań a także naklejki na auto dla panów. Naklejki na lodówkę są nabywane częściej przez kobiety, które posiadają w domu lodówki, do jakich nie można przykleić magnesów tradycyjnych. Panowie doceniają tymczasem szczególnie oryginalne wzory naklejek na swoje samochody. Dzięki nim mogą nadać swojemu autu pomysłowy i niepowtarzalny wygląd bez potrzeby naruszania powłoki lakierniczej swojego auta. W jaki sposób udekorować ściany w salonie? Zastanówmy się chwileczkę nad ozdobieniem naszego pokoju. Można naturalnie położyć tynk strukturalny albo też je pomalować. Można dodatkowo ulubione obrazy lub trofea z podróży powiesić na ścianie. Lecz można też przykleić na ścianie tapetę. Tapety są trochę zapomnianym obecnie gatunkiem wykończenia wnętrza i (...)

Opublikowany przez Bogdan Wyżkowski | 2012/10/13

Opublikowany przez Bogdan Wyżkowski | 2012/10/13
Copyright ©2019. rev. 4.0. [ Mapa serwisu ]

listopad 2017 październik 2017 wrzesień 2017 sierpień 2017 maj 2017 marzec 2017 grudzień 2016 wrzesień 2016 sierpień 2016 maj 2016 styczeń 2016 listopad 2015 sierpień 2015 kwiecień 2015 listopad 2014 wrzesień 2014 maj 2014 grudzień 2013 sierpień 2013 grudzień 2012 listopad 2012 październik 2012