Pokój dla malucha


 • Meble dla dzieci Flexa

  ul. Malborska 41
  03-286 Warszawa
  email: webwarszawa@flexashop.com
  tel. (22) 7624033
  tel.kom: 662 095 924

  http://sklep.mebleflexa.pl

tagi: hobby, rozrywka, czas wolny

Pokój naszego malucha musi być bajkowy, ładnie urządzony i przede wszystkim bezpieczny.

Każde dziecko - te małe i już większe marzy o wspaniałym pokoju, w którym będzie mogło się fajnie bawić, odpoczywać, uczyć się.
Na prawdę warto włożyć trochę wysiłku w urządzenie i aranżację pokoju dziecięcego.

Wcale nie potrzeba dużych nakładów finansowych, można wiele rzeczy zrobić małym kosztem, ważne by wszystko stanowiło harmonię. Przesyt w pokoju dziecięcym nie jest wcale taki dobry, wprowadza niepotrzebny zamęt i chaos. Warto zainwestować w pudła, albo kartony czy skrzynię na zabawki, by można było bez problemu posprzątać dziecięce skarby.

Meble dla dzieci także powinny być dobrane do wieku, inne mebelki potrzebuje bowiem maluszek, a inne dziecko przedszkolne czy szkolne. Konieczny jest ładny dywan, na którym maluch będzie mógł bezpiecznie się bawić. Pomysłowe są dywany z wzorami ulic i budynków, rozwija to kreatywność i fantazję dziecka.
Łóżko dziecka to także ważny mebel, starsze dziecko może mieć już łóżko piętrowe ze zjeżdżalnią, jest to wspaniały pomysł. Takie łóżko spodoba się każdemu dziecku, bo któż z nas, za dzieciństwa, nie marzył o piętrowym łóżku, natomiast zjeżdżania to dodatkowy atut. Maluch w takim łóżku będzie miał kolorowe sny i z pewnością będzie chciał zasypiać. Istnieją jeszcze na rynku łóżka imitujące samochody, samoloty, pałace księżniczek. Do tego trzeba dobrać bajkową pościel, a maluch będzie wniebowzięty.
Bardzo fajną sprawą są obecnie naklejki na ścianę, można wybrać różne wzory i udekorować ścianę. Umebluj pokój dziecka musi być azylem, dlatego warto starsze dziecko zapytać o ulubione kolory czy postacie z bajek. Tak by czuło, że też może brać udział w projektowaniu swojego pokoju.

Zobacz to na zdjęciach:
hobby
rozrywka
czas wolny
Opublikowany przez Nina Terentiew | 2015/08/17

Podobne artykuły

rss icon Zablokowano prawie tysiąc domen hazardowych. Będzie państwowe "eKasyno"

Prawie tysiąc nielegalnie działających internetowych domen hazardowych zablokowali ich dostawcy na wniosek urzędników Ministerstwa Finansów. Blokowanie takich stron od lipca umożliwia znowelizowana ustawa hazardowa. Obecnie na rejestrze wpisano 978 adresów.

rss icon Wycinka drzew z prywatnych nieruchomości: Szyszko wie o kłopotach gmin, lecz nie pomoże

Samorządy mają problemy z nowymi zasadami usuwania drzew z prywatnych nieruchomości. Ministerstwo Środowiska nie zamierza ich rozwiązać.

rss icon Elektrycznym autem na Księżyc

Wizja miliona samochodów elektrycznych jeżdżących po polskich drogach na 2025 roku był mało realna. Bardzo realne był natomiast to, że rozwijanie elektromobilności przyczyni się do przyśpieszenia rozwoju polskiego przemysłu.

Zobacz także:

Copyright ©2017. rev. 4.0. [ Mapa serwisu ]

wrzesień 2017 sierpień 2017 maj 2017 marzec 2017 grudzień 2016 wrzesień 2016 sierpień 2016 maj 2016 styczeń 2016 listopad 2015 sierpień 2015 kwiecień 2015 listopad 2014 wrzesień 2014 maj 2014 grudzień 2013 sierpień 2013 grudzień 2012 listopad 2012 październik 2012