Sposoby na przechowywanie zdjęć


tagi: hobby, rozrywka, czas wolny, fotografia

Każdy z nas przeżył w życiu takie chwile, które chciałby jak najdłużej zatrzymać w pamięci.

Na szczęście żyjemy w czasach, w których "zatrzymywanie" i "łapanie" krótkich momentów jest możliwe - wszystko to za sprawą fotografii. Co jednak zrobić ze zdjęciami, które wywołamy?

Dobrym pomysłem na przechowywanie ich są tradycyjne albumy na zdjęcia . Możemy kupić albumy, które pomieszczą różną ilość zdjęć a zdjęcia możemy wywoływać w różnych formatach. Jak umieszczać je w albumie? Wszystko zależy od tego na jaki album się zdecydujemy: poszczególne zdjęcia możemy albo naklejać, albo wsuwać za specjalną folię, albo wsuwać rogi zdjęć w specjalnie przygotowane nacięcia. Tradycyjne  albumy przewidują zazwyczaj miejsce na podpis zdjęcia: w tym celu możemy w odpowiednie miejsce wsunąć wąski pasek, który jest dołączany do zestawu. Nie powinniśmy mieć również problemu z wyborem okładki naszego albumu na zdjęcia: na rynku od lat pojawia się tysiące motywów. Możemy kupić album, który będzie przypominał o Pierwszej Komunii, Chrzcie Świętym lub album, którego okładka wykonana jest np. z drewna lub znajdują się na niej ciekawe, choć nie zawsze oczywiste elementy, np. muszelki.

Kolejnym dobrym pomysłem są fotoksiążki. To taki nowoczesny album, w którym zdjęcia są wydrukowane. Fotoalbum to wspaniały pomysł na prezent. Z jakiej okazji można wręczyć fotoksiążkę? Rodzicom z okazji rocznicy ślubu, Dziadkom, aby powspominali chwile spędzone z całą rodziną, Parze Młodej, by przypomnieli sobie okres narzeczeństwa. Fotoksiążka pozwala na samodzielne skomponowanie albumu: to klient wybiera w jakiej kolejności mają  występować zdjęcia. Tak, jak w tradycyjnym albumie można można dodać do nich podpis?

Czy fotoksiążka to lepszy sposób na "przechowywanie" zdjęć? O tym, jaką formę wybrać każdy powinien zdecydować sam.

Zobacz to na zdjęciach:
hobby
rozrywka
czas wolny
fotografia
Opublikowany przez Ireneusz Ryba | 2014/05/19

Podobne artykuły

rss icon Prezes zarządu Lux Med: Całkiem darmowe leczenie był nie do utrzymania

- Problemy służby zdrowia nie znalazły się wśród priorytetów żadnego z rządów - mówi Anna Rulkiewicz.

rss icon Rynek wtórny na Białymstoku - wróciły ceny sprzed prawie dekady

Po wzrostach trwających od 2014 roku ceny na rynku wtórnym na Białymstoku znów zaczęły spadać - wynika z danych Narodowego Banku Polskiego przeanalizowanych przez serwis Homla.pl. Koszt zakupu mieszkania z rynku wtórnego wrócił do poziomu z roku 2009 wynosi nieco ponad 4000 zł/m2. Wszystko wskazuje jednak na to, że o powrocie do rekordowo niskich cen sprzed 2006 roku białostoczanie mogą tylko pomarzyć.

rss icon Łódzka ustawa antysmogowa dziurawa jak szwajcarski ser

W województwie łódzki trwają prace nad uchwałą antysmogową. Jej zapisy sugerują jednak, że chodzi na niej przede wszystkim o to, by pokazać, że politycy "coś" robią, a nie o to, by rozwiązać problem. Uważamy, że takie podejście do sprawy był oszukiwaniem ludzi czekających na rozwiązanie palącej kwestii, którą był stan powietrza na województwie, na którym znajduje się pięć z 50 najbardziej zanieczyszczonych pyłem miast Unii Europejskiej.

Zobacz także:

Copyright ©2019. rev. 4.0. [ Mapa serwisu ]

listopad 2017 październik 2017 wrzesień 2017 sierpień 2017 maj 2017 marzec 2017 grudzień 2016 wrzesień 2016 sierpień 2016 maj 2016 styczeń 2016 listopad 2015 sierpień 2015 kwiecień 2015 listopad 2014 wrzesień 2014 maj 2014 grudzień 2013 sierpień 2013 grudzień 2012 listopad 2012 październik 2012