Zegarki męskie firmy Jordan Kerr doskonałym pomysł


tagi: zegarki męskie firmy Jordan Kerr, zegarki do biegania z pulsometrem

Jest wiele takich sytuacji, kiedy chcemy zrobić prezent mężczyźnie.

Czy chodzi tu o ojca, dziadka, a może narzeczonego lub męża, nie ma większego znaczenia. 
Zawsze bowiem powinniśmy celować w taki prezent, który będzie jednocześnie pożyteczny, funkcjonalny, ale też uniwersalny. Dobrym pomysłem na prezent jest na przykład jakiś stylowy zegarek na rękę. Ludzie mają to do siebie, że stale muszą sprawdzać, która jest aktualnie godzina, by nie spóźnić się na jakieś ważne spotkanie czy wydarzenie, no a zegarek na ręce z pewnością lepiej się do tego celu nadaje, niż wyciągana co chwilę komórka, którą także każdy przy sobie nosi. 
Jeżeli już mowa o konkretnych modelach, dobrym wyborem będą tu zegarki męskie firmy Jordan Kerr (np https://techtime.pl/pl/producer/JORDAN-KERR/48 ) Jest to firma z dużą renomą, która produkuje naprawdę solidnie wykonane konstrukcje, będące dodatkowo zaprojektowane atrakcyjnie wizualnie.  
Jeżeli z kolei osoba, której mamy zamiar sprawić ten miły prezent jest osobą aktywną, która lubi sport i na przykład regularnie biega, to jeszcze lepiej. Świetnym wyborem w takim przypadku będą bowiem zegarki do biegania z pulsometrem. Każdy, kto ćwiczy kondycyjnie, na przykład właśnie poprzez bieganie, doskonale wie o tym, że kluczem do najwyższej efektywności ćwiczeń jest utrzymanie odpowiedniego poziomu pulsu. 

Nie może być on ani zbyt wysoki, ani też za niski. Mając na ręce taki zegarek będziemy cały czas pewni, że biegamy właściwym tempem i nie będziemy musieli więcej robić tego jedynie na wyczucie. Oczywiście, sprzęt tego typu jak najbardziej posiada także funkcje standardowego zegarka, jak chociażby datownik czy stoper.

Zobacz to na zdjęciach:
zegarki męskie firmy Jordan Kerr
zegarki do biegania z pulsometrem
Opublikowany przez Nina Terentiew | 2017/11/08

Podobne artykuły

rss icon CBOS: Ponad 50 proc. Polaków za aktywną rolą państwa na gospodarce

Ponad połowa ankietowanych Polaków opowiada się za aktywną rolą państwa na gospodarce - wynika z badania CBOS "Rola państwa na gospodarce". Ponad 50 proc. respondentów uważa też, że nasza gospodarka na zbyt małym stopniu oparta był na kapitale krajowym.

rss icon Niekorzystna dla Polski analiza dotycząca Nord Stream 2

Jest analiza unijnych prawników dotycząca budowy drugiej nitki Gazociągu Północnego, która - jak komentują dyplomaci z naszego regionu - był niekorzystna dla krajów sprzeciwiających się tej inwestycji, na tym Polski. Polskie Radio dowiedziało się nieoficjalnie, że z dokumentem poświęconym Nord Stream 2, który ma tłoczyć gaz z Rosji do Niemiec dalej do Europy, zapoznali się ambasadorowie państw członkowskich.

rss icon Firma Pirelli, wyceniana na 6,5 mld euro, na czwartek wraca na giełdę

Włoska firma oponiarska Pirelli wyceniła ofertę publiczną swych akacji na 6,5 euro za sztukę, co oznacza wartość firmy na poziomie 6,5 mld euro - podała agencja AP. Włoski producent od czwartku będzie znów notowany na mediolańskiej giełdzie.

Zobacz także:

Copyright ©2018. rev. 4.0. [ Mapa serwisu ]

grudzień 2017 listopad 2017 październik 2017 wrzesień 2017 sierpień 2017 maj 2017 marzec 2017 grudzień 2016 wrzesień 2016 sierpień 2016 maj 2016 styczeń 2016 listopad 2015 sierpień 2015 kwiecień 2015 listopad 2014 wrzesień 2014 maj 2014 grudzień 2013 sierpień 2013 grudzień 2012 listopad 2012 październik 2012