Żłobek i Przedszkole Pod Bocianem w Błoniach


 • Niepubliczny Żłobek 'Pod Bocianem'

  ul. Orzeszkowej 12
  05-870 Błonie
  tel. 509 644 222
  e-mail: biuro@podbocianem.edu.pl

  http://www.podbocianem.edu.pl

tagi: hobby, rozrywka, czas wolny, żłobki, przedszkola

Nasz żłobek to alternatywa dla takich placówek jak tradycyjne żłobki Warszawa czy przedszkole.Dowiedziemy wam, że pozostawienie szkraba w naszym żłobku to nic strasznego, a maluch poczuje się w nim natychmiast bardzo dobrze. Doskonale wiemy, że rozłąka malucha z rodzicami jest wydarzeniem doniosłym i często dramatycznym. Zarówno maluch jak i rodzice są tym bardzo przejęci.

Ponieważ wiemy, jak wiele ludzi codziennie potyka się z dylematem zostawienia swojego dziecka pod specjalistyczną opieką postanowiliśmy wam w tym pomóc.

Żłobek Pod Bocianem położony jest w miejscowości żłobki Błonie. To miejsce o domowej i przyjaznej atmosferze, gdzie szkraby kształtują swój intelekt, uczą się wielu czynności manualnych, sportowych, bardzo szybko się odnajdują, nawiązują nowe znajomości oraz kontakty z równolatkami. Grupy maluchów mają charakter stały, nie ma możliwości, by do grupy dołączały inne dzieci w sposób tymczasowy albo losowy. Dzięki temu pociechy nie czują się onieśmielone, nie mają kłopotów z ponownymi próbami adoptowania do nowych warunków, znają świetnie swoje towarzystwo. Proponujemy wyżywienie ze żłobkowej stołówki. Dla pociech z większymi problemami adaptacyjnymi aranżujemy spotkania z psychologiem, które mają na celu przygotowanie szkraba do dłuższej rozłąki z opiekunami i rodzicami. Usytuowanie naszego Żłobka i Przedszkola Pod Bocianem w Błoniach umożliwia łatwy i bezproblemowy dojazd rodziców ze swoimi bobasami właściwie z całej Warszawy.

Stworzyliśmy niepubliczne żłobki i nazwaliśmy go 'Żłobek pod Bocianem'. Jest on dedykowany dla bobasów w wieku od czterech miesięcy do roku.

Zobacz to na zdjęciach:
hobby
rozrywka
czas wolny
żłobki
przedszkola
Opublikowany przez Ireneusz Ryba | 2012/12/15

Podobne artykuły

rss icon Prezes zarządu Lux Med: Całkiem darmowe leczenie był nie do utrzymania

- Problemy służby zdrowia nie znalazły się wśród priorytetów żadnego z rządów - mówi Anna Rulkiewicz.

rss icon Rynek wtórny na Białymstoku - wróciły ceny sprzed prawie dekady

Po wzrostach trwających od 2014 roku ceny na rynku wtórnym na Białymstoku znów zaczęły spadać - wynika z danych Narodowego Banku Polskiego przeanalizowanych przez serwis Homla.pl. Koszt zakupu mieszkania z rynku wtórnego wrócił do poziomu z roku 2009 wynosi nieco ponad 4000 zł/m2. Wszystko wskazuje jednak na to, że o powrocie do rekordowo niskich cen sprzed 2006 roku białostoczanie mogą tylko pomarzyć.

rss icon Łódzka ustawa antysmogowa dziurawa jak szwajcarski ser

W województwie łódzki trwają prace nad uchwałą antysmogową. Jej zapisy sugerują jednak, że chodzi na niej przede wszystkim o to, by pokazać, że politycy "coś" robią, a nie o to, by rozwiązać problem. Uważamy, że takie podejście do sprawy był oszukiwaniem ludzi czekających na rozwiązanie palącej kwestii, którą był stan powietrza na województwie, na którym znajduje się pięć z 50 najbardziej zanieczyszczonych pyłem miast Unii Europejskiej.

Zobacz także:

Misski w muzeum powstania warszawskiego
Szukał po mieście małych dziewczynek
Bez nich nie byłoby orkiestry
Pomorski pis cierpliwie czeka
Baszczyński: za wcześnie na stres
Ferie pod ochroną
Co boli wrocławian
Zimowe szaleństwo na pół gwizdka

Copyright ©2019. rev. 4.0. [ Mapa serwisu ]

listopad 2017 październik 2017 wrzesień 2017 sierpień 2017 maj 2017 marzec 2017 grudzień 2016 wrzesień 2016 sierpień 2016 maj 2016 styczeń 2016 listopad 2015 sierpień 2015 kwiecień 2015 listopad 2014 wrzesień 2014 maj 2014 grudzień 2013 sierpień 2013 grudzień 2012 listopad 2012 październik 2012